II Diada “Quin goig d’Escoleta” per posar guapa la nostra escola

Quin goig d'Escoleta

El pròxim dissabte 16 de maig a partir de les 10 h, celebrarem la DIADA “Quin goig d’Escoleta”, un dia on us convidem a tots; pares, mares, mestres, nens i nenes per posar ben guapa la nostra escola, contribuint amb tasques de manteniment que són necessàries per a la millora de les classes i dels patis.

Amb aquesta diada es potencia la participació de les famílies en la vida de l’escola, però també s’intenta transmetre valors d’estima envers l’entorn, convivència i de col·laboració.

De moment ja us podeu reservar aquesta data a les agendes familiars i d’aquí a uns dies us farem arribar informació més detallada amb el llistat de tasques organitzades per grups per tal que tothom s’apunti al que cregui més adient.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *